پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

پنج‌شنبه, 8 اسفند 1398

پیام تبریک ریاست شورای شهر شیرود به مناسبت سال نو


 

 بسم الله الرحمن الرحیم

 یَامُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الحَولِ وَ الاَحوَالِ حَوِّل حَالَنَا اِلَی اَحسَنِ الحَالِ »فرا رسیدن نوروز و آغاز فصل رویش‌ها و شکفتن‌ها را به همه‌ی شما مردم شریف شیرود تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم در سایه‌ی لطف الهی، سال جدید را با خوش‌دلی و مبارکی آغاز کرده، سالی سرشار از شادکامی و موفقیت پیشِ رو داشته باشید .
شورای اسلامی شهرشیرود به‌عنوان منتخبان شما مردم عزیز، در سال پیشِ رو نیز تمام سعی و تلاش خود را به کار خواهد بست تا با پیش‌بُرد برنامه‌های عمرانی و آبادانی بیش‌تر شهر، شاهد شکوفایی و رشد چشم‌گیر شهر عزیزمان باشیم .
قطعأ همه‌ی اعضای محترم شورای اسلامی شهرشیرود، در کنار مدیران ارشد استان، مهم‌ترین دغدغه‌شان پیش‌رفت و توسعه‌ی همه‌جانبه‌ی شهراست که در این راه، هم‌چنان به یاری و هم‌دلی شما شهروندان فرهیخته و آگاه نیازمندیم.

لذا بدينوسيله ضمن تبريك مجددفرارسیدن سال نو اميد است در سال جديد نيز راه پر افتخار خدمتگزاري به مردم شريف و قدرشناس شیرودی را با اتكال به الطاف بيكران الهي تحت توجهات حضرت ولي عصر (عج) و رهبري حكيمانه مقام معظم رهبري و با معاضدت و همكاري همه پرسنل و با  درايت ومديريت عالی شهردار محترم و مشاركت همه دلسوزان سپري نمائيم .

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0